Užsakymus nuo 30 Eur siunčiame nemokamai

DUK

Pristatymo sąlygos

Užsakymus Lietuvoje pristatome jūsų pasirinktu būdu per „Omnivos“ paštomatą arba kurjerį.

Lietuvoje siuntas pristatome nemokamai paštomatu ar kurjeriu, jei pritaikius turimas nuolaidas krepšelio suma siekia 30 Eur.

Kai užsakymo vertė mažesnė nei 30 Eur, siuntimo kaina Lietuvoje priklauso nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo: paštomatu – 3 Eur, per kurjerį – 5 Eur.

Įprastas siuntų pristatymo laikas Lietuvoje – 2-3 darbo dienos. Tačiau, atsižvelgiant į aplinkybes, kurjerių užimtumą, paštomatų apkrovimą, siuntos gali būti pristatomos ir per 1 ar 5 darbo dienas.

Jei siunta vėluoja ar norite ją gauti kitu adresu, nei nurodėte atlikdami užsakymą, turite kitų klausimų, visada laukiame jūsų laiškų el. paštu info@tylosknygynas.lt .

Mūsų maža, tačiau savo darbą labai mylinti komanda siekia, kad jūsų apsilankymas knygyne „Tylos“ bei užsakymų pristatymo procesas būtų toks pat malonus, kaip ir tylos akimirkos, praleistos su knyga ir kvapnios arbatos puodeliu. Tikimės, kad liksite patenkinti mūsų darbo kokybe, tačiau retkarčiais ir mes klystame. Jei taip nutiktų, tikimės jūsų supratimo, kol mes ieškosime geriausio sprendimo, siekdami išspręsti jūsų problemą.


Išankstinės prekybos pristatymas

Mūsų knygyne rasite knygų pažymėtų ženkleliu „Netrukus pasirodys“. Tai knygos, kurios laukia paskutinių maketo potėpių ar jau keliauja per sudėtingus procesus spaustuvėje, kurioje yra rišamos, klijuojamos, siuvamos, pakuojamos ir rankomis glostomos spaustuvininkų. Suteikiame galimybę įsigyti šias knygas iš anksto, kad būtumėte tikri, jog gausite jas pirmieji, dažniausiai ir geresnėmis sąlygomis nei įprastai ar su autorių ranka parašytais asmeniniais linkėjimais jums. Tikime, kad tai bus abiem pusėms naudingi mainai.

Jei iš anksto užsisakote knygą, kuri dar tik pasirodys, prašysime palaukti, kol ji bus išleista. Vos tik gavę knygą iš spaustuvės, nedelsdami išsiųsime jums.

Jei vienu metu užsisakėte išankstinės prekybos ir jau išleistų knygų ar kitų mūsų prekių, kurias turime vietoje, visą jūsų užsakymą pristatysime vienu metu.

Jei knygas ir kitas prekes, kurias turime vietoje, norėtumėte gauti iškart, o pažymėtas ženkleliu „Netrukus pasirodys“ - vėliau, t.y. joms pasirodžius, prašysime sukurti du atskirus užsakymus.

Gali nutikti taip, kad jūsų krepšelyje yra knygų pažymėtų „Netrukus pasirodys“, ir kitų prekių, kurias turime vietoje, tačiau nesuformavote dviejų atskirų užsakymų, o prekių, kurias turime vietoje, jums labai reikia greičiau (pvz., galbūt norite ką nors pasveikinti gražia proga). Tokiu atveju visada galite kreiptis į mus el. paštu info@tylosknygynas.lt – rasime jums patogiausią pristatymo sprendimą. 


Pristatymas į užsienį

Knygyno „Tylos“ asortimentą pristatome į daugelį pasaulio šalių.

Siuntos į užsienį paprastai pristatomos per 7–14 kalendorinių dienų.

Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinktos šalies ir siuntos svorio, tai bus apskaičiuota galutiniame pirkimo žingsnyje.

Jei formuojant užsakymą kils klausimų, visada esame pasiruošę į juos atsakyti el. paštu info@tylosknygynas.lt


Grąžinimas

Gerbiame jūsų teisę grąžinti pirkinį, jei grąžinamos knygos nėra naudotos ar pažeista jų išvaizda. Pirkinys turi būti grąžinamas pirminėje pakuotėje. Pirkinį grąžinti galite per 14 dienų nuo jo pristatymo. Visais klausimais dėl knygų grąžinimo rašykite mums el. paštu info@tylosknygynas.lt .


Privatumo politika

Mūsų tikslas – apsaugoti jūsų asmeninius duomenis. Atvirai deklaruojame, kaip renkame, naudojame ir su kuo dalijamės jūsų asmenine informacija, pasiekiančia mus, kai apsilankote knygyne „Tylos“ ar atliekate užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje:

Asmens duomenys knygyne „Tylos“ tvarkomi vadovaujantis Europos Sąjungos (ES) Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą.

Įsigyjant pirkinius elektroninėje parduotuvėje www.tylosknygynas.lt mus pasiekia tam tikra informacija apie pirkėjus (jūsų vardas ir pavardė, nurodytas adresas, el. pašto adresas, telefono numeris). Šią informaciją naudojame siekdami įvykdyti jūsų užsakymus (ruošdami siuntinį, pateikdami jums sąskaitą ir (ar) užsakymo patvirtinimą).

Jūsų asmeninių duomenų neperduodame trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai kurjeriui būtina susisiekti su jumis dėl siuntos pristatymo, o mokėjimo saugumą užtikrinančioms mokėjimų platformoms („PayPal“, „Paysera“) – įvykdyti jūsų mokėjimo nurodymus. Jūsų mokėjimo duomenų (sąskaitos numerio, prisijungimo informacijos) neturime ir nekaupiame. Juos valdo mokėjimo platformos, užtikrinančios saugų pirkimą internetu.

Sutikdami gauti mūsų naujienlaiškį, jūs sutinkate, kad naudotume jūsų elektroninio pašto adresą komunikacijos tikslais: pranešdami apie naujienas, akcijas bei pasidalydami įdomia ir vertinga informacija apie knygas. Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kuriuo metu.