Užsakymus nuo 30 Eur siunčiame nemokamai

Apie mus

Ar pamenate, kada paskutinį kartą klausėtės tylos, bandydami joje išgirsti save? Kada nenorėjote baigti pokalbio su knyga, nes norėjosi „išgirsti“ dar ir dar?.. Apie tylą, kurioje gimsta stebuklai, ir nori papasakoti mūsų knygynas, gimęs leidyklos „Dvi Tylos“ kelionėje iš meilės geroms, išmintingoms, stebinančioms, raminančioms ir auginančioms knygoms.

Mes, esantys už knygyno Tylos sienų, pažadame didelį dėmesį skirti išpuoselėtoms, apgalvotoms knygoms, vertingomis turiniu ir išore. Norime neapsiriboti vienadienėmis naujienomis, bet ieškoti ilgaamžių kūrinių, suteiksiančių prasmingų skaitymo akimirkų šiandien ir po kelių dešimtmečių.

Kiekvienoje knygų kategorijoje rasite, mūsų ar literatūros tyrinėjotų, apžvalgininkų nuomone, įdomiausias Lietuvos leidėjų knygas, ypač didelį dėmesį skiriant kruopščiai ir atsakingai parengtoms mažųjų leidėjų knygoms. Netrūks čia ir pasaulinės literatūros iš tolimiausių Žemės kampelių. Kviesime pasižvalgyti po įdomiausių pasaulio žurnalų kolekciją. Taip pat - lyg retus kolekcinius literatūrinius deimantus pristatysime ir prieš daugelį metų išleistas knygas, apglostytas ne vienos kartos skaitytojų rankų. Ieškome tokių knygų, kurias mielai skaitome patys. Viliamės, kad patiks ir jums.

Norime būti tas knygynas, kur visada galite būti ramūs, kad čia rasite tik pačias geriausias ir vertingiausias knygas. Ir visai nesvarbu, ar ieškote ko nors dovanai bičiuliui, kolegai, mažajam draugui, ar renkatės literatūros kūrinį savo savaitgalio skaitiniams, nei kurioje kategorijoje ieškosite įkvėpimo - vaikų literatūros, klasikos ar poezijos… 

Knygyne taip pat rasite tylą bei ramybę dovanojančių daiktų - geriausius knygų palydovus. Vieni jų padės sukurti skaitymo ritualą namuose, kiti - išplečia knygos patirtį už puslapių ribų, kada knygos tema ar idėja tampa reiškiniu, gyvenimo būdu ar atributu.

Skaitymo malonumą pradėti galėsite nuo puodelio japoniškos ar žolelių arbatos. Knyga ir arbata mums yra du neatsiejami malonumai.

Dovanokite tylos akimirkas sau ir kitiems.